Sayın Müşterimiz,

İnternet alışverişinin güvenliği hepimizin aklındaki çok büyük bir soru işaretidir.

Ancak bu sorunun iki basit ve çok güvenlikli cevabı olduğunu biliyor muydunuz?

1) SANAL KREDİ KARTI:

Asıl kredi kartınıza bağlı olan gerçekte basılı olmayan kredi kartıdır. Özelliği limitini sizin belirlemenizdir. Asıl kredi kartınız sabit bir limite sahip iken, Sanal Kredi kartının limitini birkaç alternatifli olarak belirleyebilirsiniz. Mesela her gece limitim sıfırlansın veya alışveriş yaptıkça azalan limit gibi. Limitlerinizi internet bankacalığı ile kendiniz, mobil telefon bankacılığı ile telefonlarınıza yükleyeceğiniz bankanızın uygulamasından veya bankanızın telefon bankacılığından yetkili banka personeli ile yaptırabilirsiniz. Bu detayların hepsini Bankanızdan öğrenip sanal kartınızı oluşturup GÜVENLİ ALIŞVERİŞE başlayabilirsiniz.

2) KAPIDA ÖDEME:

Alışverişiniz esnasında ödeme şekli sayfasında "Kapıda ödeme" seçeneğini işaretlediğinizde, Kargo firmamız olan YURTİÇİ Kargonun personeli ürünü kapınıza getirdiğinde fatura bedelini sizden NAKİT olarak tahsil eder. Siz de kredi kartı kullanmadan güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Kargo firması bu hizmeti için 6TL hizmet bedeli almaktadır. Faturanıza bu bedel dahil edilmiştir. Ayrıca kargo personeline 6TL ödemezsiniz. Sadece fatura bedelini ödemeniz yeterlidir. Ürünü iade etmeniz durumunda 6TL hizmet bedeli geri ödenmemektedir.

Kargo teslimat için evinize geldiğinde evinizde değil iseniz bir uyarı notu bırakılır ve ürünü kargo şubesinden almak zorunda kalırsınız?

KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.